Kolekcija, priežiūra ir kainos

'Lilli Marlene in vitro Lietuva' Solo ir Labora

Daugiaspalvė "Solo" kolekcija - pagal nuotaiką ir progą. Bespalvis stiklas išryškina rožytės trapų grožį, o spalvos suteikia prasminius atspalvius. Kolekcijos "Labora" ir "Kristalas" išsiskiria funkcionaliu dizainu.

'Lilli Marlene in vitro Lietuva' Sodai

"Sodai" stiklo ir krištolo induose su trimis, penkiomis ir daugiau rožyčių yra gražaus gyvenimo ir mūsų žydinčios planetos simboliai. Tai ypatingos dovanos jubiliejaus ar neeilinių šventinių įvykių proga.

Eva Baliul dizainas

Jauna gabi dizainerė Eva Baliul specialiai "Lilli Marlene in vitro Lietuva" kuria autorinių papuošimų kolekciją - nuo sofistikuoto perlų ir pusbrangių akmenų "rūbo" iki jaukiai žaismingo lietuviško veltinio "apdangalų".

Kolekcija pirmą kartą parodyta 2011 m. kovą tarptautinėje parodoje "Amber trip" Vilniuje. Penkių spalvų kolekcija su Evos Baliul papuošimais pristatyta Vokietijos ir Baltijos prekybos rūmų nariams "Darijaus galerijoje". Naujienų kolekcijos paroda liepos 15 d. surengta Kauno TD gildijos galerijoje "Balta". Lietuvos širdies asociacijos labdaros renginyje "Raudona suknelė" kolekcinės "Lilli Marlene in vitro Lietuva" kaip specialūs apdovanojimai įteikti LR Seimo pirmininkei, JAV ambasadorei, žymiems Lietuvos kardiologams.

Istorija ir biotechnologijos


Floribundinę rožę 'Lilli Marlene' išvedė Reimeris Kordes ir pirmą kartą pristatė 1959 m. Vokietijoje, o į Kauno botanikos sodą...

Skaityti daugiau

Rožių draugai, legenda ir naujienos


2011 m. UAB “Euromediena” iniciavo projektą „Rožių draugai“ pristatyti visuomenei vienintelę Europoje iš Lietuvos...

Skaityti daugiau